Menu
Sepetiniz

Pensler

Brand: Knipex
İnce kafa boyutu ve eklem alanı sayesinde iş parçasına iyi erişimAynı uzunluktaki geleneksel su pompası pensesine kıyasla daha fazla verim ve konfor:% 30 daha fazla kavrama kapasitesi için 9 kademeli ayar konumlandırmaBorularda ve somunlarda kendiliğinden kilitlenir: iş parçası üzerinde kayma olmaz ..
Brand: Knipex
Katı stil, dövmeKaymaz, sağlam uçlarDüz ipuçlarıDIN 5254 A; düz ipuçlarıPense gövdesi ve uçları: krom vanadyum çeliği, dövme, yağda sertleştirilmiş..
Brand: Knipex
Daha ince kavrama ve kesme işleri için uygundurYarım yuvarlak, uzun, konik çenelerTırtıllı kavrama yüzeyleriYumuşak, orta sertlikte ve sert tel için kesici kenarlıEk olarak kesici kenarlar indüksiyonla sertleştirilmiş, kesici kenar sertliği yakl. 61 HRCDüz çenelerVanadyum elektrikli çelik, dövme, ço..
Brand: Knipex
Otomotiv ve genel endüstride servis, bakım ve ekipman onarımı için idealUzun, dar çenelerÇok ince kafa yapısı ve eklem alanı sayesinde iş parçasına özellikle iyi erişimÜç noktalı dayanma sayesinde düz malzemede de sıkı tutuşİş parçası üzerinde ayarlama için düğmeye basınFarklı boyutlardaki iş parçal..
Brand: Knipex
Döner Punch Pense220 mmToz kaplamalı malzemeKolları olmayan griffeØ 2,0 / 2,5 / 3,0 / 3,5 / 4,0 / 5,0 mm..
Brand: Knipex
Bakır ve alüminyum kabloları kesmek içinÇelik tel ve sert çekilmiş bakır iletkenler için uygun değildirHassas bilenmiş, sertleştirilmiş bıçaklarEzilme ve deformasyon olmadan temiz ve pürüzsüz kesimKesme işlemlerini ilk kesime (ön kesim alanında yalıtım kılıfı) ve son kesime (arka kesim alanında ilet..
Brand: Knipex
Dar tutamak genişliği ve gelişmiş ergonomiKare sıkıştırma artık ek olarak 16 mm²'ye kadar tel yüksükler içinKelepçe bağlantısında ideal temas yüzeyleri için kare sıkıştırmaÖzellikle 2 x 4 mm² veya 2 x AWG 12'ye kadar tüm çift telli yüksükler için uygun.DIN 46228 bölüm 1 + 4'e göre tel yüksüklerini k..
Brand: Knipex
Dar tutamak genişliği ve gelişmiş ergonomi10 mm²'ye kadar genişletilmiş altıgen sıkma kapasitesiSınırlı bağlantı boyutları için altıgen sıkıştırmaÖzellikle 2 x 4 mm² veya 2 x AWG 12'ye kadar tüm çift telli yüksükler için uygundurDIN 46228 bölüm 1 + 4'e göre tel yüksüklerini kıvırmak içinGerekli tel ..
Brand: Knipex
Hafif ve ince tasarımAyrıca VDE versiyonu olarakOptimize edilmiş aktarım oranı sayesinde kolay sıkma0,25 ile 16 mm² arasında DIN 46228 parça 1 + 4'e göre tel yüksüklerini kıvırmak içinKovan ve iletken arasında güvenilir bağlantılar için işaretli yarım yuvarlak kalıplarda sıkma9 konik yan yüzlere sah..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)