Menu
Sepetiniz

Pas Payı

Brand: Aet Grup
Beton görünümlü fiberglass brüt beton duvar kaplama panelleri, hem işyerlerinde; restoran, cafe, ofis, showroom gibi hem de evlerde mutfak ve banyo tasarımında sıklıkla kullanılan farklı bir tasarım seçeneği oluşturmaktadır. Hafif ve oldukça sağlam bir yapıya sahip fiber duvar panelleri, fiberglass ..
Brand: Aet Grup
Beton Paspayı, Betonarme ile ilgili şartnamelerde net beton örtüsü adıyla anılan paspayı: "Bir beton elemanının arasında bulunan en dış donatının dışında beton bitim yerine kadar ölçülen kalınlık" olarak tanımlanmaktadır. 1985 yılından bu yana kullanılmakta olan TS 500 standartlarında bu kalınl..
Brand: Aet Grup
Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, asılı plakalarda alt takviyeyi desteklemek için sürekli plastik bir çizgi aralayıcıdır. İyi stabiliteye sahiptir ve mükemmel beton akış özelliklerine izin verir. Özellikle metal zemin kaplaması için uygundur...
Brand: Aet Grup
Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, Helisleri (veya Spiraller) standart bir Ara Parça için birbirine çok yakın olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu genellikle Depreme dayanıklılığın gerekli olduğu merkezlerde görülür. CH Spacer, Helislerin Merkezler arasında 55 mm'ye yakın olduğu..
Brand: Aet Grup
Çember Tipi Paspayı ElemanlarıÇember Tipi Paspayı Elemanları beton plakalardaki takviyeyi desteklemek için hızlı, kolay ve ekonomik bir yöntem sağlar.Ara parçalar, 1.0 metre çapında bir daire halinde oluşturulabilen 3.0 metre uzunluğunda düz uzunluklarda teslim edilir.Kafes başına 4 dairesel ara par..
Brand: Aet Grup
Döşeme Perde Paspayı beton direk imalatları için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen kapalı olduğu için direğin vibrasyon masasındaki titreşimlerinde yerinden çıkma gibi bir sorununu ortadan kaldırır. İki farklı delik çapında üretimi vardır.Yangın Yönetmeliğinde yangına 120 dakika dayanıklı olm..
Brand: Aet Grup
Fore kazık paspayı elemanları zemin sağlamlaştırmada uygulanan, yerinde dökümü yapılacak betonarme kazık türlerinde kullanılır. Önceden zemine delinen kazık deliğine uygun hazırlanan demir donatısı vinç sayesinde indirilirken aynı etriyeye minimum 4-5 adet ve birer metre ara ile takılarak indir..
Brand: Aet Grup
Fuga Çıtası indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo, Orjinal PVC darbelere karşı dayanıklı...
Brand: Aet Grup
İş güvenliği, çalışma ortamının gözetimi ile çalışanın sağlık gözetiminin bileşkesidir. Çalışma ortamı gözetimi, sağlık ve güvenlik tehlerine karşı yürütülen her türlü düzeltici ve önleyici faaliyetleri kapsamaktadır. Öncelikle iş koluna özgü teh kaynaklar belirlenir. Potansiyel tehleri ve düzeyleri..
Brand: Aet Grup
Kare Tip Montaj Elemanı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı.  Kare Tip Montaj Elemanı..
Brand: Aet Grup
Karo Montaj Elemanı. Açık çatılarda izolasyon malzemesini doğa şartlarından korumak için, üstüne döşenen karoların montajında eşit yükseklik ve derz sağlar. Karo Montaj Elemanı..
Brand: Aet Grup
Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası Kiriş benzer biçimde yatay köşelere pah vermek amacıyla kullanılan PVC profildir. Orijinal PVC ile üretilmesi nedeniyle darbelere karşı dayanıklı. Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)