Arama -

Kılavuz Görünümü:
Hızlı Görünüm

Beton Duvar Panelleri Fiberglass Brüt Beton Kaplamaları

Beton görünümlü fiberglass brüt beton duvar kaplama panelleri, hem işyerlerinde; restoran, cafe, ofis, showroom gibi hem de evlerde mutfak ve banyo tasarımında sıklıkla kullanılan farklı bir tasarım seçeneği oluşturmaktadır. Hafif ve oldukça sağlam bir yapıya sahip fiber duvar panelleri, fiberglass ve reçineden oluşur. Dekoratif amacının dışında fi..

Hızlı Görünüm

Beton Paspayı Nedir?

Beton Paspayı, Betonarme ile ilgili şartnamelerde net beton örtüsü adıyla anılan paspayı: "Bir beton elemanının arasında bulunan en dış donatının dışında beton bitim yerine kadar ölçülen kalınlık" olarak tanımlanmaktadır. 1985 yılından bu yana kullanılmakta olan TS 500 standartlarında bu kalınlıkta ilgili oldukca ayrıntılı bilgi yoktu. Sadece ..

Hızlı Görünüm

Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, asılı plakalarda alt takviyeyi desteklemek için sürekli plastik bir çizgi aralayıcıdır. İyi stabiliteye sahiptir ve mükemmel beton akış özelliklerine izin verir. Özellikle metal zemin kaplaması için uygundur...

Hızlı Görünüm

Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, Helisleri (veya Spiraller) standart bir Ara Parça için birbirine çok yakın olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu genellikle Depreme dayanıklılığın gerekli olduğu merkezlerde görülür. CH Spacer, Helislerin Merkezler arasında 55 mm'ye yakın olduğu bir kapak sağlamak için bir SKID olarak takılabil..

Hızlı Görünüm

Çember Tipi Paspayı Elemanları

Çember Tipi Paspayı ElemanlarıÇember Tipi Paspayı Elemanları beton plakalardaki takviyeyi desteklemek için hızlı, kolay ve ekonomik bir yöntem sağlar.Ara parçalar, 1.0 metre çapında bir daire halinde oluşturulabilen 3.0 metre uzunluğunda düz uzunluklarda teslim edilir.Kafes başına 4 dairesel ara parçası öneririz...

Hızlı Görünüm

Döşeme Perde Paspayı

Döşeme Perde Paspayı beton direk imalatları için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen kapalı olduğu için direğin vibrasyon masasındaki titreşimlerinde yerinden çıkma gibi bir sorununu ortadan kaldırır. İki farklı delik çapında üretimi vardır.Yangın Yönetmeliğinde yangına 120 dakika dayanıklı olması ihtiyaç duyulan betonarme elemanlarda paspayı ..

Hızlı Görünüm

Fore Kazık Paspayı

Fore kazık paspayı elemanları zemin sağlamlaştırmada uygulanan, yerinde dökümü yapılacak betonarme kazık türlerinde kullanılır. Önceden zemine delinen kazık deliğine uygun hazırlanan demir donatısı vinç sayesinde indirilirken aynı etriyeye minimum 4-5 adet ve birer metre ara ile takılarak indirilirse, rehber görevi görerek demir donatının topr..

Hızlı Görünüm

Fuga Çıtaları

Fuga Çıtası indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo, Orjinal PVC darbelere karşı dayanıklı...

Hızlı Görünüm

İnşaat Demiri Güvenlik Tapası (mantar Tapa)

İş güvenliği, çalışma ortamının gözetimi ile çalışanın sağlık gözetiminin bileşkesidir. Çalışma ortamı gözetimi, sağlık ve güvenlik tehlerine karşı yürütülen her türlü düzeltici ve önleyici faaliyetleri kapsamaktadır. Öncelikle iş koluna özgü teh kaynaklar belirlenir. Potansiyel tehleri ve düzeylerini saptamak, tehlerin ortadan kaldırılması, ortada..

Hızlı Görünüm

Kare Tip Montaj Elemanı

Kare Tip Montaj Elemanı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı.  Kare Tip Montaj Elemanı..

Hızlı Görünüm

Karo Montaj Elemanı

Karo Montaj Elemanı. Açık çatılarda izolasyon malzemesini doğa şartlarından korumak için, üstüne döşenen karoların montajında eşit yükseklik ve derz sağlar. Karo Montaj Elemanı..

Hızlı Görünüm

Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası

Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası Kiriş benzer biçimde yatay köşelere pah vermek amacıyla kullanılan PVC profildir. Orijinal PVC ile üretilmesi nedeniyle darbelere karşı dayanıklı. Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası..

Hızlı Görünüm

Mandal Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Mandal Tipi Döşeme Paspayı Elemanları;Kaliteli plastik olduğundan kırılmaz.Esnektir montajı kolaydır.Donatı korozyonunu önlemek için betona tam olarak gömülmelidir.Pas payı ile, çoğu zaman her tarafta ortalama 2 ile 3 santimetre kapsama ihtiyacı vardır.Böylece pas oranı elemanı ile donatı ortalama 2 ile 3 cm kadar kaldırılır ve dökülen betonun kalı..

Hızlı Görünüm

Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Radyal temel ve ağır donatılı döşeme demirlerinde ve kiriş altlarında kolaylıkla kullanılabilir. Geniş oturma yüzeyi yardımıyla devrilmezler. Sağlamlığı tartışılmaz. Haricen kullanılan özel sehpası ile toprak zemin ve izolasyon malzemesine batmamasını sağlar. Daha Fazla Bilgi İçin Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanları..

Hızlı Görünüm

Pah Çelik Kulaklı Profil Çıtası

PAH Çıtası Kulaklı kulak biçimde yatay köşelere pah vermek amacıyla kullanılan PVC profildir. Orijinal PVC ile üretilmesi nedeniyle darbelere karşı dayanıklı...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)